Щорічно 23 червня у нашій державі відзначають День державної служби України. Це професійне свято було засновано в 2003 році Указом Президента №291/2003. Приводом для прийняття нового святкового дня стала зростаюча роль працівників державної служби у всіх галузях життя українських громадян. Цей день співпадає з Днем державної служби ООН, тому можна стверджувати, що дата була обрана не випадково.

Виконання державних справ – це велика відповідальність. Суспільство покладає на державних службовців особливо важливі функції, довіряє вирішувати найскладніші завдання, а взамін чекає небайдужості, компетентності та творчого ставлення до справи.

Успішний розвиток держави, її міжнародний авторитет, конкурентоздатність, повага власних громадян напряму залежить від професіоналізму та високих моральних якостей державних службовців. Тому, узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток України.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України! Ви працюєте на благо України, за для благополуччя її народу. Ваша щоденна робота спрямована на побудову демократичного та відкритого суспільства, де дотримання конституційних прав і свобод громадян є найвищою цінністю. Ви забезпечуєте стабільний розвиток країни, виступаєте в ролі об’єднуючої ланки між владою та громадою.

Щиро дякуємо  держслужбовцям, які  ефективно несуть службу, які є справжніми патріотами нашої країни, тим, хто реально дбає про  досягнення європейських стандартів рівня життя громадян. Віримо, що історія гідно оцінить вашу нелегку і, водночас, почесну працю. Щастя Вам, міцного здоров’я, душевної рівноваги і комфорту!

 

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking