Шановна Наталіє Василівно!

У цей святковий для Вас День прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваша доля тісно та нерозривно пов’язана з Донецьким юридичним інститутом. У 2004 році Ви твердо вирішили присвятити себе вірному служінню українському народові та вступили до лав курсантів Донецького юридичного інституту. Отримавши неоціненний практичний досвід на посадах слідчого, а згодом – заступника начальника слідчого відділення лінійного відділу на станції Лозова Управління МВС України на Південній залізниці Ви повертаєтеся до стін рідної alma mater.

Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – високий інтелект, наполегливість, рідкісний талант підтримувати та вести за собою інших.

Притаманні Вам висока кваліфікованість, щира людяність, порядність та відкритість є саме тими рисами, які забезпечують Вам авторитет серед колег. Ви завжди випромінюєте незрівняну жіночність і витончену елегантність. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Ми пишаємося тим, що Ви є учасником бойових дій на сході України, де Ви, не шкодуючи свого життя та здоров’я, у повній мірі виконали свій службовий та громадянський обов’язок щодо захисту незалежності та територіальної цілісності рідної Батьківщини, за що були нагороджені Подякою Президента України.

Ви завжди випромінюєте оптимізм, незрівняну жіночність і витончену елегантність. Завжди усміхнена, весела, світла та добра!

Ви повністю віддаєтеся праці, при цьому зберігаючи позитивний настрій, товариськість і ласкаву усмішку, а краса Ваша надихає весь колектив.

Шановна Наталіє Василівно!

У цей святковий для Вас День від усієї душі щиро бажаємо безмежного щастя, здійснення мрій та бажань! Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю! Яскравих емоцій і незабутніх вражень.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking