Шановний Павле Станіславовичу!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого 35-річного Ювілею від Дня народження!

Ви – один з кращих випускників нашого навчального закладу 2010 року, який постійно прагне отримати нові знання та самовдосконалюватися. Набутий Вами досвід під час практичної роботи на посадах інспектора патрульно-постової служби та дільничного інспектора, дозволяє сьогодні на високому професійному рівні виконувати службові завдання, що стоять перед відділом організації служби.

Ви як ніхто інший знаєте особливості роботи чергової частини, постійно пропонуєте шляхи вдосконалення роботи щодо перепускного режиму в інституті, охорони його об’єктів, організації внутрішньої служби.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

Ваша енергійність та життєрадісність, високі моральні принципи, здатність оперативно вирішувати службові завдання не рахуючись з особистим часом, безперечно, забезпечують Вам повагу серед керівництва і співробітників інституту.

Шановний Павле Станіславовичу!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking