Шановна Тетяно Володимирівно!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з Днем народження.

Ви чудова людина, а Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність, відкритість здобули Вам заслужений авторитет серед колег, студентів, курсантів.

Ваш високий професійний рівень, застосування традиційних та новітніх методик, творча активність у створенні науково-методичних розробок, відповідальність і компетентність є прикладом наполегливості, конструктивного підходу до своєї справи та справжнім зразком для наслідування. 

Ваш значний внесок у скарбницю сучасної наукової літератури складає понад 70 наукових та навчально-методичних праць, що є свідченням активної продуктивної діяльності на професійній ниві еліти у сфері глибоких філософських знань.

Притаманні Вам доброзичливість і щирість, чесність і порядність, відкритість і готовність завжди прийти на допомогу є саме тими достойними рисами, які забезпечують Вам повагу та авторитет серед широкої спільноти наукової України.

Шановна Тетяно Володимирівно!

Бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking