Шановний пане Євгене!

Прийміть щирі вітання в день Вашого  Дня народження!

Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів.  А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Ваш успішний життєвий шлях, високі досягнення в царині юридичної науки, вірність та відданість нашому інституту є гідним прикладом для наслідування. Упродовж понад двадцяти років Ви на високому рівні здійснюєте підготовку поліцейських та науковців рідної держави, передаючи свій безцінний досвід.

Роки життя, які Ви присвятили як науковець та педагог вихованню молодого покоління юристів та науковців, осяюють Ваш шлях до професіональних успіхів в юридичній діяльності.

Ваша жага до творчої діяльності, громадської роботи, ініціативність та організаторські здібності є безумовним прикладом для Ваших однодумців, колег. А значний життєвий та професійний досвід є справжнім багатством, яким Ви наділяєте Ваших учнів.

Ви є автором понад 97 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, у тому числі 2 публікацій опублікованих у періодичних виданнях, які включені до наукометричної бази Scopus та однієї публікації опублікованої у періодичному виданні, що включено до наукометричної бази Web of Science.

Активно працює у сфері підготовки кадрів вищої кваліфікації, є науковим консультантом докторантів та аспірантів Донецького юридичного інституту МВС України, які успішно працюють під Вашим керівництвом над обраними темами дисертаційних досліджень. Ви являєтесь головою наукової ради та членом спеціалізованої Вченої ради  Донецького юридичного інституту МВС України.

Шановний пане Євгене!

Від щирого серця бажаємо, щоб доля надалі щедра була, щастя на весь довгий вік, міцного здоров’я та спокою. Щиро бажаємо Вам невичерпної енергії, сили духу. Хай доля шле Вам добро, достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай тепло, радість, турбота і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking