Шановна пані Олено!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив інституту глибоко вдячний Вам за ті роки, які Ви присвятили роботі у нашому виші, та цінує Ваш внесок у медико-санітарну частину нашого закладу вищої освіти.

Колектив Донецького юридичного інституту  вдячний за наполегливу  щоденну працю. Ваша активна життєва позиція, різнобічність інтересів, прагнення до самовдосконалення та педагогічний талант варті щирого захоплення.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – високий інтелект, терплячисть. Ви завжди випромінюєте незрівняну жіночність і витончену елегантність.

Приймить наші щирі захоплення і вдячність за Вашу благородну місію, за прагнення допомагати. Нехай робота приносить задоволення, і кожен день проходить з посмішкою. Завжди залишатися такою життєрадісною та чарівною жінкою!

Шановна пані Олено!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, радості від праці, сил та наснаги, насолоди, тепла. Хай по життю супроводжує Вас удача й успіх, оточують близькі за духом люди, а кожен Ваш день сяє новими веселковими барвами! Творчості, хай сонце заглядає у вікна, а тепло у серце!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking