Благословен тот, кто нашел дело в жизни.

© Карлейль Томас

Кожна людина повинна відбутися в житті…

Щасливий той, хто знайшов себе і, ясна річ, відчув себе унікальним у цьому світі. Такі Люди завжди натхненні тим, що роблять, усвідомленням власної необхідності для колективу, частиною якого є, для суспільства взагалі.

Вони є і серед нас, працівників ДЮІ МВС України. Це наші «бджілки» — бухгалтери, яких довгий час заплутаними шляхами комбінацій цифр, звітів і балансів вів О. П. Костюченко (нині – т.в.о. проректора), створивши атмосферу невимушеності, завзятості та злагодженості. А тепер цю місію виконує завжди усміхнена й привітна І. М. Свиридюк (т.в.о. начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку).

Сьогодні, у цей чудовий літній день, саме їм наші щирі вітання та теплі побажання…

Шановні працівники бухгалтерії!

Хай День українського бухгалтера стане визнанням Вашого професіоналізму та внеску в розвиток фінансово-господарської діяльності закладу вищої освіти, зростання національної економіки…

Хай кожному з Вас висловлять подяку й шану за скромну, не завжди помітну, утім сумлінну, клопітку працю…

Нехай поряд з Вами будуть ті, хто зрозуміє і оцінить високий ступінь персональної відповідальності за надані Вам повноваження; Вашу порядність, чесність і принциповість у справі створення підґрунтя матеріально-фінансового благополуччя всього трудового колективу; Ваше постійне бажання досконалості та рівноваги, попри всі негаразди й труднощі…

Ми вдячні Вам за вірність професійному обов’язку! Пишаємося Вами, гідними для наслідування!

Від усієї душі бажаємо Вам упевненості у своїх силах, невичерпної життєдайної енергії, відчуття насолоди від результатів своєї діяльності, незгасаючого оптимізму, звичайного людського щастя, достатку та здоров’я!

А ще – щоб у Вас дебет завжди дорівнював кредиту!!!

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking