Шановний пане Олександре!

Приміть найщиріші привітання з нагоди  Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

У цей визначний день ми раді бачити Вас на підйомі науково-педагогічної діяльності, повним енергії, наснаги та спроможним доводити найскладніші справи до успішного завершення. Ми горді й щасливі з того, що нам випала можливість працювати з Вами. Ваш вагомий науковий доробок у кримінальній віктимології, у пенітенціарній кримінології у кримінальному праві став частиною навчально-виховного процесу сучасних українських правоохоронців та юристів.

Під Вашим науковим керівництвом наука України збагатилася на 9 докторів наук, 25 кандидатів юридичних наук. Ви надихаєте молодих науковців та вчених на злагоджену та плідну працю, додаєте впевненості в завтрашньому дні! Ви – мудрий керівник, який поєднує в собі і вимогливість і демократичність. Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення.

Шановний пане Олександре!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Бажаю Вам упевнено йти вперед до нових цілей, перемог та вести за собою інших. Нехай Вам щастить! Нехай Вас оточують і в усьому підтримують рідні, близькі й віддані люди!! Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking