Шановний пане Ігорю!

Від імені колективу Донецького юридичного інституту МВС України прийміть сердечні привітання з Ювілеєм!

За покликом серця Ви стали правоохоронцем,  і багато років сумлінно та самовіддано йдете цим нелегким, але почесним шляхом. Ми глибоко переконані що Ваша наполегливість у реалізації  превентивної діяльності і надалі сприятиме виконанню поставлених завдань у сфері запобігання злочинності.

Повсякденна діяльність на відповідальній посаді вимагає від Вас високого професіоналізму, повної відданості справі, наполегливості у подоланні труднощів. Із честю вирішуючи це покликання, Ви заслужили глибоку пошану серед людей, даруючи їм не тільки свої знання та досвід, а й тепло своєї душі. Бажаємо Вам витримки, успіхів у Вашій нелегкій роботі заради зміцнення законності у нашому суспільстві, побудови в Україні правової держави, щоб колектив під вашим керівництвом, був самим передовим.

Шановний пане Ігорю!

прийміть щиросердечні вітання з Ювілеєм!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії, творчої наснаги та терпіння, здійснення усіх мрій та сподівань,. Нехай у житті Вас завжди супроводжує натхнення та удача, зігріває віра у краще майбутнє. Нехай далі Вас чекають тільки приємні моменти та легкі перемоги!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking