Шановна пані Катерино!

Від імені усього колективу Донецького юридичного інституту МВС України щиро вітаємо Вас  з Днем народження!

Ви не тільки розумниця, прекрасна колега, професіонал вищого ґатунку, а ще й красунечка, матуся та чарівна жінка! Ви з легкістю  керуєте справами Вченої ради, завдяки Вам кожне засідання проходить чітко та злагоджено, а рішення виконуються швидко та натхненно. Крім того, Ви успішний науковець, викладачка, яка захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук, колеги та студенти поважають і цінують Вас!

Сьогодні ми приєднуємося до всіх важливих слів, які звучать сьогодні на Вашу адресу. Ми впевнені, що розквіт  Вашого наукового потенціалу, інтелектуальних , організаторських здібностей, ще неодноразово порадує Ваших колег і однодумців! Сердечно бажаємо нинішнього радісного свята і щоденного задоволення від плідної роботи на благо Донецького юридичного інституту МВС України.

Шановний пані Катерино

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Нехай Вас завжди супроводжують удача, любов і щастя! Бажаємо Вам міцного здоров'я, душевної гармонії і оптимізму, як на роботі, так і в житті. Успіхів і удачі у всіх починаннях. Щастя, добра і благополуччя Вам і Вашим близьким!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking