Шановний пане Андрію!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України сердечно вітає Вас з Днем народження!

Свій трудовий шлях почали з посади міліціонера патрульно-постової служби,  присвятили все своє життя  боротьбі з організованою злочинністю.  За особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Вас було нагороджено Орденом «За мужність» III ступеня.

Друзі, колеги, соратники поважають Вас, досвідченого фахівця та авторитетного керівника, який пройшов насичений і відважний професійний путь.  Вам вдалося згуртувати навколо себе справжніх професіоналів, відданих праці та служінню Україні.  Ваші знання, багатий життєвий досвід надихають молодих правоохоронців, які вирішили присвятити себе боротьбі із злочинністю.

Нехай Вас завжди підтримують однодумці, а на серці буде добре і сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш шлях буде наповненим новими досягненнями та звершеннями!

Шановний пане Андрію1

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, благополуччя, процвітання, щоб життя було наповненим  щастям та і радістю! Хай тепло, радість, турбота і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів!  Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking