Шановний пане Костянтине!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, здобувачів вищої освіти Донецького юридичного інституту вітаємо Вас з Днем народження!

Ваша натхненна, старанна, високопрофесійна робота на благо розвитку Кривого Рогу оцінена високим рівнем поваги містян до Вас, як діяча, що цілеспрямовано йде до поставлено мети - зробити життя на Криворіжжі ще більш комфортним, цікавим, соціально захищеним та безпечним.

Починаючи з 2014 року, коли виш-переселенець Донецький юридичний інститут було передислоковано до Кривого Рогу, Ви підтримали інститут у його задумах та проектах, які натепер успішно діють на благо кожного мешканця Кривого Рогу та громадян всієї України.

Шановний пане Костянтине!

Бажаємо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking