Шановний Вікторе Миколайовичу!

Прийміть найщиріші й сердечні вітання з нагоди Вашого Ювілею від дружного колективу Донецького юридичного інституту!

Ваша багатогранна діяльність на чолі Донецького юридичного інституту МВС України – закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання МВС України – є взірцем  беззаперечної поваги та підтримки колег, однодумців, друзів, соратників, курсантів, студентів, громадськості, місцевої влади, керівництва Міністерства внутрішніх справ України. На Вашу долю випало багато випробувань та іспитів, але Ви з гідністю витримали усі виклики сьогодення і зберегли колектив, інститут, справу життя багатьох людей. Сьогодні ДЮІ МВС України  – це згуртований, колектив, в роботі якого панує відданість справі, взаємоповага, відповідальність, чесність, професіоналізм, постійний  науковий та творчий пошук!

Наш робочий день починається з Вашого теплого привітання і ми намагаємось кожного дня виправдати Вашу довіру та сподівання. Сьогодні ми раді вітати Вас з Ювілеєм і хочемо побажати постійного і  невпинного руху вперед. Нехай у всіх Ваших починаннях буде розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена творчими перемогами, новими здобутками! Віримо, що Ваш багатий педагогічний досвід і професійна майстерність ще довгі роки надихатимуть молодих правоохоронців, юристів, науковців!

Бажаємо Вам, шановний Вікторе Миколайовичу, міцного здоров’я, благополуччя, довголіття, щастя, родинного затишку, щедрої долі, творчої наснаги, оптимізму, подальших успіхів у сміливих планах і сподіваннях! Міцного здоров’я Вашій люблячій родині, процвітання та щастя Вашим близьким та рідним!

Дякуємо за чуйність, людяність, патріотизм.

З великою повагою згуртований Вами колектив однодумців

Real time web analytics, Heat map tracking