Шановний В’ячеславе Євгеновичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

У важкі для навчального закладу часи, Ви залишаєтеся патріотом свого навчального закладу, самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу за новим місцем його дислокації.

Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів нашого Донецького юридичного інституту МВС України як сумлінного, дисциплінованого, високопрофесійного працівника, педагога та керівника, який на високому рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами і глибокими теоретичними знаннями.

Пропонуючи та втілюючи у життя власні ідеї, а також виключна толерантність та чуйність, яку Ви проявляєте у спілкуванні з кожною людиною, забезпечує Вам міцний авторитет у широких колах Вашого оточення.

Шановний В’ячеславе Євгеновичу!

У цей святковий День бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку і благополуччя, невичерпної енергії та наснаги у досягненні все нових і нових наукових вершин. Хай збуваються всі мрії, щоб кожен день приносив багато приємних несподіванок, щоб Вас оточували тільки добрі і потрібні люди!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking