Шановний пане Романе!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України сердечно вітає Вас з Днем народження!

Ви справжній чоловік, у будь-якій ситуації Ви зберігаєте позитивне ставлення до життя,  ніколи не падаєте духом, готовий підтримати та допомогти! Ви справжній офіцер, правоохоронець за покликом душі! Нехай в кар’єрі все складається просто відмінно, а особисте життя радує приємними знайомствами і романтичними хвилинами. Ми раді працювати поруч з такою чуйною і доброю людиною!

В Ваш  День народження ми всі хочемо говорити тільки добрі слова, бажати всього найкращого, адже Ви гідний всіх цих благ, як ніхто інший! Нехай в Вашій родині завжди буде розуміння, повага, спокій і атмосфера любові, а на роботі бажаємо добитися найвищих чинів, самоствердитися і міцно стати на ноги. Нехай життя радує незабутніми моментами і тільки приємними сюрпризами!

Шановний пане Романе!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, подальшої активності, довголіття, благополуччя і радості! Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу!
Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking