Шановний пане Миколо!

Приміть щирі вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з Днем народження!

За Вашими плечима достойний шлях надійного і відданого справі правоохоронця. Ви почали свою професійну діяльність старшиною міліції и все своє життя присвятили служінню Батьківщині! На посаді начальника ГУМВС Ви зробили чимало для збереження законності, порядку у суспільстві, для підвищення іміджу правоохоронця! Ви завжди були вимогливим до себе і до своїх колег, цінували в людях професійність, відповідальність ініціативність та принципіальність. Сьогодні Ви працелюбний та досвідчений фахівець, який  перебуває в розквіті фізичних і духовних сил, коли поєднуються знання, багатий життєвий досвід та творчі плани, Ви людина на яку рівняється молоде покоління правоохоронців.

Нехай це свято буде для вас не черговим, а по-справжньому унікальним і незабутнім , наповненим щирими посмішками, незвичайними сюрпризами, новими зустрічами і найбільш потрібними подарунками. Залишайте в своєму серці тільки позитивні емоції, радісні спогади, забуваючи назавжди про смуток і дрібні негаразди!

Шановний пане Миколо!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Ми  бажаємо Вам завжди бути на висоті, любити життя і цінувати все, що дарує Вам Бог! Будь таким же завзятим, солідним і ставним чоловіком! Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, процвітання, нехай кожен день буде радісним і насиченим!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking