Шановний пане Енвере!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України щиро вітає Вас з Днем народження!

В цей святковий день прийміть наші побажання, міцного здоров’я,  благополуччя і процвітання особисто Вам і підприємству, яке по праву стало частиною життя багатьох маріупольських сімей!

У Вашій особі ми вшановуємо щиру, добру, чуйну людину, цілеспрямованого, мудрого, досвідченого керівника. Повсякденна відповідальна діяльність вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, високого професіоналізму. Своїм гідним ставлення до гарячої професії сталеварів Ви заслужили глибоку пошану серед заводчан та містян.  Високо оцінюючи Ваш особистий вклад у розвиток металургійної промисловості нашого регіону, Вашу активну соціальну  позицію, ми впевнені, що реалізація всіх Ваших задумів буде сприяти подальшому розвитку промислової сфери.

Зичимо Вам успішної професійної дороги,  наповненої  взаєморозумінням та підтримкою колег, щоб доля і надалі була прихильною до Вас, даруючи добрі дні, удачу та вірних друзів. Бажаємо Вам затишного родинного тепла, хай сторицею повниться Ваша чаша добра, милосердя і ласки для Вас і всієї родини.

Шановний пане Енвер!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Нехай Ваше життя буде насичене цікавими подіями,  плідною працею, радістю зустрічей і відкриттів, зі смаком перемог і досягнень. Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, благополуччя, щоб життя було щасливим і радісним! Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років, які принесуть добробут і повноту буття.

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking