Шановний пане Олексію!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви не тільки втілюєте у собі належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час перебування на посадах старшого викладача та доцента кафедри криміналістики Харківського національного університету внутрішніх справ, а згодом – начальника науково-дослідної лабораторії з проблем розкриття злочинів навчально-наукового інституту підготовки фахівців кримінальної міліції.

Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення та є гідним для наслідування. Ви зробили вагомий внесок у розвиток кримінологічної науки, опублікувавши більше 200 наукових праць, в тому числі монографії - 10, підручники - 5 та навчальні посібники - 15. Ви посіли поважне місце серед науковців  не лише сучасної України.

Ви є постійним членом редколегії збірника наукових праць «Вісник ХНУВС», «Вісник Кримінальної асоціації України», що є проявом визнання як видатного кримінолога та науковця нашої держави.  Ваші ідеї і пропозиції, знайшли відображення будучи відповідальним секретарем Кримінальної асоціації України, членом Асоціації кримінального права України, члена-кореспондента Інженерної академії України, академіка Міжнародної академії управління персоналом, ще раз підкреслює Ваш високий професіоналізм як науковця та справжнього фахівця своєї справи.

 Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, гідно та почесно були визначені державними нагородами: Почесна відзнака Кабінету Міністрів України, відзнака Лауреата премії Президента України для молодих вчених, відзнака Президента України «За бездоганну службу» ІІІ ступення. Відомчі відзнаки МВС України: «За  відзнаку в службі» І та ІІ ступення, «За розвиток науки, техніки та освіти» ІІ ступення, «За співпрацю з внутріщніми військами МВС України», та «Кращий працівник МВС України».

Щиро дякуємо Вам за підтримку вишу, наданні Ваших праць у загальну бібліотеку Донецького юридичного інституту МВС України.

Шановний пане Олексію!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра,  сили духа, радості, невичерпної спраги життя та натхнення для реалізації всіх Ваших планів! Досягти Вам унікальних можливостей, успіху. Миру в душі й родинної турботи!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking