Шановна пані Світлано!

Прийміть найщиріші вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з Днем народження!

Ви надзвичайно мудра жінка, досвідчений і амбітний керівник одного з найвідоміших університетів Донеччини, який має славетну історію досягнень і звершень. Саме Вам доля довірила майбутнє цього навчального закладу, всіх його співробітників і студентів. В цей непростий для всієї країни час Ви впевнено згуртували навколо себе колектив відданих однодумців і соратників, зуміли розпочати історію Донецького державного університету управління в Маріуполі, де Ви з успіхом реалізували багато перспективних проектів.

Маючи таку надвелику відповідальність за розвиток університету, Ви залишаєтесь чарівною жінкою, яка завжди доброзичлива, усміхнена та налаштована на діалог. Ваш науковий доробок вписано золотими літерами в історію сучасної української наукової думки. Особистий приклад, який Ви надаєте колегам і студентам, науковцям надихає на нові звершення, на сумлінну та відповідальну працю та навчання.

Бажаємо Вам завжди мати підтримку надійного колективу, який  прийде на допомогу  в усіх починаннях! Нехай кожен день буде осяяний новим творчим злетом, а  гарний настрій стане запорукою Вашого процвітання та нових звершень!

Шановна пані Світлано!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Від усієї душі бажаємо Вам невичерпно енергії й оптимізму, міцного здоров’я, тепла і сімейного затишку, щастя, достатку і благополуччя! Нехай Ваша творча енергія і життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі плідно слугують задля процвітання та добробуту, а в усіх Ваших справах супутниками будуть визнання, успіх, глибоке задоволення від праці!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking