Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Привітання

Шановний пане Дмитре!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого сьогоднішнього свята – Дня народження!

Ви людина, яку по-справжньому поважають товариші по службі і друзі. І поважають за те, що Ви є майстром своєї справи, а значить прикладом для гарного наслідування. За час роботи у Донецькому юридичному інституті МВС України Ви зарекомендували себе як старанний, енергійний та ініціативний співробітник. Ваша діяльність є дуже важливою і відповідальною, адже тісно пов'язана з наукою і вищою школою.

Шановний пане Андрію!

Прийміть наші сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого сьогоднішнього Дня народження!

В цей святковий день дозвольте побажати Вам багатих років міцності душевної та тілесної, добробуту, терпіння та успіхів.

Шановна пані Ларисо!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають Ваші студенти і курсанти, розуміють та допомагають колеги і вірні друзі. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Шановний пане Василю!

Прийміть сердечні вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, гарного настрою, родинного затишку, миру, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег.

Шановна пані Ольго!

Прийміть  найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Щиро бажаємо Вам відмінного здоров’я, незмінного щастя, постійного благополуччя, здійснення всіх планів і якомога більше світлих смуг на життєвому шляху. Хай кожен день повниться веселим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею на благо нашого інституту.

Шановний пане Романе!

Прийміть щирі вітання в день народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Шановний пане Андрію!

Прийміть найщиріші привітання на честь Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, людського щастя, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ.

Шановний пане Василю!

Прийміть щирі вітання в день нароження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, служіння українському народу та державі. За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого, мудрого і розсудливого фахівця. Можна з впевненістю сказати, що Ви – взірець загальнолюдських цінностей та справжнього професіоналізму.

Шановна пані Тетяно!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро вітає Вас з Днем народження!

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Шановний пане Ігоре!

Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!

Нехай підґрунтям щасливого життя і плідної роботи буде міцне здоров’я, а віра, надія та любов залишатимуться вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Щастя, везіння і всього самого прекрасного і нехай Боже благословення супроводжує Вас у Вашій праці!