Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Анонси

Більш детальна інформація в інформаційному листі.

 До порядку денного внесено такі основні питання:

 

  1. Про підсумки науково-дослідної та редакційно-видавничої роботи у 2020 році.

 

  1. Про схвалення планів науково-дослідної роботи кафедр та науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності інституту на 2021 рік.

 

  1. Про роботу спеціалізованих Вчених рад Донецького юридичного інституту у 2020 році та перспективи їх діяльності у 2021 році.

 

  1. Про роботу Наукової ради інституту у 2020 році та перспективи її діяльності у 2021 році.

 

  1. Про стан режимно-секретного забезпечення та технічного захисту інформації в інституті й заходи щодо покращення роботи в цьому напрямі.

 

  1. Про роботу Оперативної наради Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та заходи з покращення її діяльності.

 

  1. Про схвалення Правил прийому на 2021 рік. Затвердження складу приймальної комісії Донецького юридичного інституту МВС України на 2021 рік.

 

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

Інформаційний центр Європейського Союзу у м. Кривий Ріг, кафедра соціально-гуманітарних дисциплін, кафедра іноземних мов  проводять конкурс наукових есе для учнів шкіл,  студентів і курсантів «Права людини: історія та сучасність», приурочений до Дня прав людини 

Запрошуємо до участі!

Більш детальна інформація в інформаційному листі.