Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Дієва допомога колег з Чернігівщини у поповненні фонду загальної бібліотеки інституту - справжній новорічний подарунок для вишу-переселенця  1

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка — один з найвідоміших серед вищих навчальних закладів  України. Його родовід сягає сивої давнини — Чернігівський колегіум, заснований у 1700 році за взірцем Києво-Могилянської академії, відіграв важливу роль у становленні вищої педагогічної освіти на північному Лівобережжі України.

Сьогодні Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка — це провідний вищий навчальний заклад зі сталою системою наукової роботи, активними зв’язкам з науковими центрами та навчальними закладами України та зарубіжжя, а саме: Німеччини, США, Канади, Англії, Австралії, Польщі, Чехії. Очолює навчальний заклад доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, Відмінник освіти, Заслужений діяч науки і техніки Носко Микола Олексійович. На базі університету проводяться різнопланові наукові, міжнародні, всеукраїнські та регіональні конференції.

Також активно приймають участь представники навчального закладу у наукових заходах інших вишів України. Під час проведення  Всеукраїнської наукової конференція «Людина – суспільство – держава. Права та обов’язки: історія питання та сучасний стан», що відбувалася на базі Донецького юридичного інституту МВС України, серед запрошених були присутні кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мов та методики їх викладання Чернігівського національного педагогічного університету Дженджеро Оксана Леонідівна та викладач цієї ж кафедри Максак Інна Василівна. Гості привезли подарунки нашому вишу від свого університету. Це 25 примірників наукової та навчальної літератури, серед яких монографії, навчальні посібники, публіцистичні твори, філософські доробки науковців, що стали дуже корисними для читачів загальної бібліотеки інституту.

З 2010 року структурним підрозділом Університету є Наукова бібліотека, яка задовольняє універсальні інформаційні потреби користувачів, виявляє, досліджує і впроваджує в практику нові джерела інформації, передові технології, сучасні бібліотечні послуги, проводить наукову і методичну роботу книгознавчих, інформаційно-технологічних, інформаційно-бібліографічних напрямків. Керує колективом Наукової бібліотеки навчального закладу Макарова Ганна Григорівна. Сповнені добрих намірів та бажання допомогти у наповненні фонду бібліотеки нашого навчального закладу якісною вкрай необхідною літературою, колеги направили нам лист та перелік літератури, якою можуть поділитися з нами, з обмінно-резервного фонду Наукової бібліотеки університету.

Шановні колеги, доброго дня!

Вітаємо і підтримуємо Вашу мужність і відданість рідній землі і обраній професії.

Нещодавно у Вас пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція (28 жовтня), куди були запрошені наші викладачі  (Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка), працівники Наукової бібліотеки  Університету передавали невеликий пакунок підручників і посібників, рівно стільки, скільки змогли довезти в руках. Нелегкі часи ми зараз всі переживаємо, але обов'язково вистоїмо.  Ми могли б Вам передати з обмінного фонду літературу, яку  б Ви вибрали…

…Перелік книг з обмінного фонду на сайті бібліотеки.  Дуже хочеться зробити Вам новорічний подарунок.

З повагою заступник директора В. Кавінська

Дієва допомога колег з Чернігівщини у поповненні фонду загальної бібліотеки інституту - справжній новорічний подарунок для вишу-переселенця  2

Не лишилася така добра справа поза увагою електронних ЗМІ, які на своїх сторінках повідомили про щиру допомогу колег з Наукової бібліотеки Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка.

Дієва допомога колег з Чернігівщини у поповненні фонду загальної бібліотеки інституту - справжній новорічний подарунок для вишу-переселенця  1

Ми радо прийняли допомогу, та справжнім подарунком є те, що на правах методичного центру вишів регіону, колектив Наукової бібліотеки звертається до всіх: до своїх колег, до колег з інших вишів, просто до громадян, щоб зібрати якомога більше літератури для Донецького юридичного інституту. Ми безмежно вдячні, пишаємося шляхетністю та відкритими до добрих справ серцями людей, яких можемо назвати своїми друзями. Світ тримається на добрі, вірі та любові. Любові до ближніх, любові до своєї справи, любові до країни.

 

Загальна бібліотека ДЮІ МВС України