Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Від імені Вченої ради, науково-педагогічного складу, колективу, курсантів, студенті, слухачів, ад’юнктів та аспірантів Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто вітаємо Вас із призначенням на посаду декана факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету.

Весь Ваш життєвий шлях це приклад для молодшого покоління науковців, що обрали для себе життя науки. Сьогодні Ви передаєте свій безцінний досвід студентам університету у сфері міжнародних відносин  заслужено призначені на посаду декана факультету.

Визначені Вами підходи з право творення  високо оцінені з боку держави, так Вам ввірені такі посади як завідувач відділу теорії і практики законотворчої діяльності – директором Української школи законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України. Крім того Ви є членом спеціалізованих вчених рад в Інституті законодавства Верховної Ради України, а Ваші досягнення у науковій діяльності, такі як одержання наукового ступеня доктора юридичних наук, вченого звання професора та визнання звання Заслуженого юриста України це саме те визнання Вас як професіонала та титана праці у сфері юридичної науки.

Шановний Юрію Олексійовичу, бажаємо Вам на новій посаді досягти нових звершень, бути й надалі професіоналом своєї справи. Нехай тепло родини допоможуть йти до поставленої мети, а однодумці, учні та послідовники допоможуть здолати всі труднощі та ділити радість від успіхів у житті та професійній діяльності.

За дорученням колективу

ректор Донецького юридичного інституту МВС України

професор

Віктор Бесчастний