Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Роман Сергійович!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ми цінуємо Ваш значний внесок в виконнані свого професійного обов'язку, стоячи на сторожі Закону. Без вагань жертвуючи собою. Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання, які мають величезне значення для України.

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час діяльності на посаді начальника Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області. Вже за цей короткий час Ви доклали значних зусиль для розвитку правоохоронної системи, юридичної та поліцейської освіти Кіровоградщини.

Ваш величезний життєвий та практичний досвід роботи в органах внутрішніх справ, який Ви розпочали у далекому 1994 році вступивши до училища міліції в Києві. По його завершенні працювали у карному розшуку міста Києва до 2010 року та на керівних посадах підрозділів правоохоронних органів гідний глибокої поваги та пошани.

Безумовно Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Без сумніву властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості – це якості, які зумовили Ваш твердий авторитет є справжнім взірцем для оточуючих та нас, як справжнього фахівця своєї справи.

Шановний Роман Сергійович!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний