Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Олексій Олексійович!

У цей святковий ювілейний день від усієї душі  Вас вітає колектив Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час керівництва на посадах правоохоронних органів.

Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, почуття відповідальності стали запорукою Ваших значних успіхів.

Ваш попередній досвід роботи, професійні досягнення, енергія, завзяття сприяють вагомому внеску у боротьбу зі злочинністю, зміцненню законності й правопорядку, зарекомендували Вас як досвідченого працівника.

Шановний Олексій Олексійович!

Від щирого серця бажаємо, щоб доля надалі щедра була, щастя на весь довгий вік, міцного здоров’я та спокою. Нехай кожень день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами. Натхнення і творчості, хай сонце заглядає у вікна, а тепло у серце!

З повагою

за дорученням колективу

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Миколайович Бесчастний