Real time web analytics, Heat map tracking

Шановний Олексію Юрійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами, як випускником нашого навчального закладу.

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи. Ваша зразкова та успішна служба в правоохоронних органах, яку Ви розпочали курсантом нашого навчального закладу факультету Міліції громадського порядку та профілактики тоді ще Донецького інституту внутрішніх справ, кропітка та наполеглива праця, неоціненний досвід практичної роботи оперуповноваженим відділення карного розшуку кримінальної міліції у районному відділу УМВС України в Кіровоградській області, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм у комплектуванні управління роботи з персоналом забезпечили Вам заслужений авторитет серед колег та керівництва.

Ваш неоціненний досвід практичної роботи в органах Ви тепер продовжуєте на посаді начальника управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Донецькій області, а Ваша відповідальність, принциповість та вміння вирішувати будь-які питання заслуговують глибокої поваги та пошани серед колег. Ви є майстром своєї справи, а значить – прикладом для гарного наслідування.

Шановний Олексію Юрійовичу!

У цей по особливому святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, наснаги та терпіння! Нехай будь-які негаразди не турбують Вас, а поряд - завжди панує любов і пошана рідних та близьких!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й