Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Сергію Олександровичу!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю. Ваша принциповість, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум  забезпечили Вам блискучу кар’єру.

Ви успішний випускник Донецького юридичного інституту, який в 2004 році закінчили навчання з відзнакою «відмінно».

Ви не тільки втілюєте у собі належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час  служби в Куйбишевському райвідділі Донецької поліції у відділі карного розшуку, а згодом – начальником Маріупольського Центрального відділу поліції, що ще раз підкреслює Ваш високий професіоналізм, як справжнього фахівця своєї справи. Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування.

Ваша працелюбність, цілеспрямованість, порядність – це ті риси, які стали запорукою Ваших теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

Шановний Сергію Олександровичу!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Хай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й