Шановний Анатолію Федотовичу!

Прийміть щирі вітання в день Вашого  Дня народження!

Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів.  А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Особливої поваги заслуговує Ваш внесок у формування плеяди науковців нашої держави, адже під Вашим керівництвом захистили свої дисертаційні дослідження 21 кандидатів юридичних наук та 2 доктори юридичних наук. Ваші учні працюють у різних юридичних установах, навчальних закладах, обіймають керівні посади в органах МВС.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – високий інтелект, елегантність, наполегливість, рідкісний талант підтримувати та вести за собою інших.

Ви вже протягом тривалого часу є великим другом Донецького юридичного інституту МВС України та сприяєте науковим досягненням науково-викладацького складу, ад’юнктів та аспірантів кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз нашого вишу.

Ваш суттєвий педагогічний та науковий внесок на посаді професора кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз є дуже вагомим для розвитку Донецького юридичного інституту. Ви справжній педагог та наставник, який може пишатися поколінням випускників, учнів та послідовників.

Ваша енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Ми щиро шануємо Вас за активну життєву позицію, багаторічне самовіддане служіння народу України.

Шановний Анатолію Федотовичу!

Від щирого серця бажаємо, щоб доля надалі щедра була, щастя на весь довгий вік, міцного здоров’я та спокою. Щиро бажаємо Вам невичерпної енергії, сили духу. Хай доля шле Вам добро, достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай тепло, радість, турбота і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking