Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Антоне Сергійовичу!

Від імені Вченої ради, науково-педагогічного складу, працівників Донецького юридичного інституту МВС України, як вишу-переселенця, та себе особисто, щиро й сердечно вітаю Вас, Антоне Сергійовичу, з ДНЕМ НАРОДЖЕНННЯ!

Збереження та розвиток вишів-переселенців є визнаним державою пріоритетом зміцнення освіти і науки в Україні. Ваша особиста наполеглива й принципова увага та небайдужість до діяльності вишів-переселенців, як секретаря Ради ректорів, переміщених закладів вищої освіти з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, сприяє збереженню та впевненості в подальшому розвитку науково-педагогічної діяльності вишів на освітніх теренах української держави.

Ми пишаємося тим, що при Вашій особистій підтримці, вдається зберігати та розвивати традиції освіти і науки вишів-переселенців та разом досягати професійних висот. Сподіваємося, що наша подальша плідна співпраця на благо розвитку тимчасово переміщених закладів вищої освіти не буде припинятися, а навпаки – міцнішатиме та скріплятиметься лозою дружніх стосунків на благо розвитку освітньої діяльності вишів Донеччини, Луганщини та Автономної Республіки Крим.

В цей, по особливому святковий для Вас день, бажаємо Вам, Антоне Сергійовичу, гарного настрою, доброго здоров’я, успіхів в реалізації Ваших творчих задумів. Нехай кожен Ваш день буде осяяний почуттям любові та порозуміння, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Миколайович Бесчастний