15 квітня 2019 року Україна святкуватиме століття з дня заснування служби карного розшуку в Україні

15 квітня 1919 року було створено відділення судово-кримінального розшуку і закріплена його правова база. Сто років потому своє професійне свято відзначають люди, які надають відсіч злочинному світу. Їх головна зброя – розум, а ризик є частиною життя.

Своє професійне свято «День працівника карного розшуку» відзначають по всій Україні всі фахівці, що беруть участь у цій нелегкій і небезпечній праці.

Карний розшук – один із найбільших і найважливіших підрозділів МВС, завжди був і сьогодні є ударною силою поліції. Саме на його плечі покладається найважча робота із розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців, розшуку безвісті зниклих.

Ця служба не прощає легкодухості і дилетантства, вимагає залізної волі і найвищого професіоналізму. Тому в розшуку працюють люди, по-справжньому віддані своїй справі. Ваша оперативна служба постійно пов’язана з ризиком і самовідданістю. Ваша робота-небезпечна і відповідальна, але абсолютно необхідна простим громадянам, які можуть постраждати від дій злочинців.

Співробітник карного розшуку - одна з найбільш почесних і легендарних поліцейських професій. Це щоденна, повна небезпеки праця. Словом, це спосіб життя. 

У день свята хочеться побажати всім оперативним працівникам карного розшуку та ветеранам служби міцного здоров’я, успіхів і щастя, а Вашим сім’ям – терпіння і розуміння. Найголовніше – завжди залишайтеся вірними Присязі та своєму народу. Нехай вас ніколи не підводить оперативне чуття та кмітливість!

Спасибі вам за те, що ви кожен день виходьте на службу, а також за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та професіоналізм.

За матеріалами інтернет-ресурсів
Відділ комунікації та міжнародних зв’язків
ДЮІ МВС України

 

Real time web analytics, Heat map tracking