З метою розвинення професійної компетенції курсантів та студентів-правників на факультетах інституту проводяться регулярні зустрічі з юристами-практиками за різними сферами діяльності.

12 квітня на факультет № 2 Донецького юридичного інституту МВС України до курсантів другого курсу спеціальності «право» завітав головний спеціаліст відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Светлічна Ольга Олексіївна. Дану зустріч організовано з метою розширення знань курсантів стосовно особливостей реалізації захисту прав людини з боку поліцейського.

Светлічна О.О. розповіла курсантам про діяльність Управління забезпечення прав людини НПУ, продемонструвала освітній фільм стосовно виникнення прав людини, навела конкретні приклади порушення прав людини саме з боку поліції. Розповіла про цікаві випадки в своїй професійній діяльності, з якими стикалася під час проведення моніторингу стану дотримання прав людини в територіальних органах Національної поліції України.

Крім того, Ольга Олексіївна розповіла курсантам про причини необхідності захисту прав злочинця, в тому числі при його затриманні, що дозволило курсантам більш широко подивитися на права людини.

Светлічна О.О. особливу увагу приділила гендерній нерівності та зауважила, що в органах поліції наявність гендерної нерівності суттєво впливає на мотивацію поліцейського, а в перспективі на якість його професійної діяльності. Це питання викликало суттєву дискусію серед курсантів та багато запитань, на які Ольга Олексіївна надала професійні відповіді.

В кінці зустрічі Олена Олексіївна відверто та повно відповіла на численні запитання курсантів. Найбільше аудиторію цікавили питання щодо мотивації поліцейських, підвищення рівня довіри з боку громадян та особливості реалізації захисту прав злочинця.

На свої численні запитання в ході діалогу курсанти отримували вичерпні та компетентні відповіді.

Зустрічі курсантів з практикуючими правниками є дуже корисними, адже спрямовані на поглиблення зв'язків теорії і практики, на мотивацію до здобуття якісних знань для майбутньої успішної практичної юридичної діяльності.

Факультет висловлює щиру вдячність за проведену зустріч, а також сподівається на продовження конструктивної співпраці з Управлінням забезпечення прав людини Національної поліції України.

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2
 

Факультет № 2

Real time web analytics, Heat map tracking