Real time web analytics, Heat map tracking

Шановний Юрій Володимировичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого 50-річного Ювілею від Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви - справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Ваш професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу серед колег, студентів та курсантів.

З січня 1996 року розпочали службу в органах внутрішніх справ на посадах оперуповноваженого відділу карного розшуку, заступника начальника відділу карного розшуку, заступника начальника відділу — начальника міліції громадської безпеки, першого заступника начальника — начальника кримінальної міліції Куйбишевського районного відділу Донецького міського управління ГУ МВС України в Донецькій області. З 2006 року заступник начальника управління — начальник міліції громадської безпеки Донецького міського управління, у 2008 році — перший заступник начальника управління — начальник кримінальної міліції Донецького міського управління ГУ МВС України в Донецькій області. З 2013 року начальник ГУ МВС України в Миколаївській області, де Ви проявили неабиякі організаторські здібності, талант керівника і порадника, що стали запорукою поважного та авторитетного ставлення серед колег, підлеглих, керівництва та всіх оточуючих, кого доля звела так чи інакше з Вашою яскравою особистістю.

За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. Ми пишаємося тим, що Ви є член Наглядової ради інституту, з яким нам випала можливість працювати і досягти разом професійних висот.

Висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю. Ви не тільки втілюєте у собі наполегливість, відповідальність, але й подаєте належний приклад найбільш видатних людей сучасності. Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу.

Шановний Юрій Володимировичу!

Бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний