Шановний Дмитро Івановичу!

Дозвольте від усього серця дружнього колективу вишу-переселенцю привітати Вас з Днем народження! Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові.

 Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого керівника, викликають глибоку повагу.

 Ви чудовий керівник, сповнений натхнення та енергії, в розквіті фізичних і духовних сил, який втілює в практичних справах знання, багатий життєвий досвід та творчі плани.

Незважаючи на Ваш молодий вік, своїм ставленням до служби, новаторським і творчим підходом до вирішення відповідальних завдань, здобули заслужений авторитет серед Вашого колег та наших курсантів і студентів. Високий професіоналізм та багатогранні якості керівника дозволяють Вам на високому рівні вирішувати покладені на Вас завдання. Упродовж небагатьох років плідної професійної діяльності Ви справедливо заслужили повагу  однодумців як принциповий, досвідчений і мудрий керівник.

Щиро дякую Вам за надійність і вірність нашій спільній справі -розбудові демократичної, правової держави, де кожний громадянин є захищеним. Ми цінуємо Ваш значний внесок в виконнані свого професійного обов'язку,  без вагань жертвуючи собою. Вірність присязі Ви довели не словом, а ділом. Виконуючи вимоги боргу, Ви виступаєте, як носій певних моральних обов'язків, який усвідомлює і реалізує їх в своїй діяльності.

Сферу моралі з достатньою підставою називають сферою належного. Будьте добрим, будьте чесним, будь справедливим. Саме ці якості надають Ваш владний характер, скликають, втіленні в життя ідеї добра і справедливості. Ваш професійний обов'язок гідний приклад істинного героя.

Шановний Дмитро Івановичу!

Сьогодні у Вас прекрасне свято – День народження. З його нагоди, зичимо Вам здоров’я та щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди.Бажаємо Вам море посмішок, самого прекрасного, чарівного і бажаного! Хай в хаті буде затишно, гарно, а небо над нею — ясне і безхмарне. Хай все те, про що Ви мрієте, неодмінно збудеться. Хай добрий ангел завжди оберігає Вас та Вашу новостворену родину!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking