Шановний В’ячеславе Васильовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, адже Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Свою службу в органах внутрішніх справ розпочали у 1994 році з посади оперуповноваженого відділення карного розшуку Ленінського райвідділу Управління МВС України в м.Севастополі. Робота в карному розшуку, якій Ви присвятили всі наступні 20 років, гідна глибокої поваги та пошани.

Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів.  А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Ви першим в Україні обрали науковий напрям законодавчого забезпечення прав і свобод людини та громадянина в умовах збройного конфлікту на Сході нашої Держави. Ваші наукові дослідження в межах наукової спеціальності 12.00.07 – адміністративне право і процес, фінансове право; інформаційне право ще раз підтверджують науковий зв'язок науки та практики правоохоронної діяльності. Завдяки Вашим науковим розробкам наукова спільнота може ознайомитись з парадигмою адміністративно-правового забезпечення національною поліцією України публічної безпеки в умовах проведення антитерористичної операції.

Ви, як досвідчений керівник,  організатор оновленої правоохоронної системи Донеччини та поліцейської діяльності всієї України, запропонували низку вкрай важливих пропозицій як у теоретичній, так у законодавчій в практичній площині.            

Притаманні Вам висока організованість і кваліфікованість, зразкова та успішна служба на стражі спокою і порядку українських громадян високо оцінена керівництвом, за що Вас не однократно нагороджено відомчими відзнаками, нагородами та грамотами, серед яких почесне місце займає орден «За заслуги» ІІІ ступеня.

Дуже приємно, що наш виш-переселенець, будучи далеко від рідної Донеччини, не лишається осторонь Вашого доброго серця, адже дієве сприяння у вирішенні різнопланових завдань завжди знаходить підтримку у Вашій особі.

Шановний В’ячеславе Васильовичу!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Ваш шлях буде наповненим новими досягненнями,а людська шана буде подякою Вам за плідну працю,чуйність,уміння творити добро.

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking