З метою привернення уваги молодого покоління до актуальних питань безпеки дорожнього руху, формування навичок безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, а також залучення школярів та студентів до суспільної діяльності із запобігання аварійності на автомобільному транспорті Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Департаментом патрульної поліції Національної поліції України проводить Всеукраїнський молодіжний поетичний конкурс «Рими на колесах».

За умовами проведення конкурсу усі бажаючі взяти в ньому участь повинні були до 15 квітня 2019 року подати до організаційного комітету заявку та рукопис вірша.

Приємною несподіванкою для організаторів конкурсу стало надходження понад 400 віршів від талановитої молоді усіх регіонів нашої держави, серед яких найактивнішими виявились: Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Вінницька, Львівська, Одеська, Полтавська та Сумська області. Ми щиро вдячні усім учасникам за надіслані чудові твори та зацікавленість питанням забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні!

Також запрошуємо усіх бажаючих та небайдужих до стану транспортної безпеки України ознайомитися з творчістю талановитої молоді та посприяти визначенню переможців у номінації ‒ ЧИТАЦЬКІ ВПОДОБАННЯ. Творчі роботи учасників конкурсу розміщено на сторінці Донецького юридичного інституту МВС України в соціальній мережі Facebook, за посиланням. Ваші вподобання прийматимуться організаційним комітетом конкурсу до 30 квітня 2019 року.

Переможців Всеукраїнського молодіжного поетичного конкурсу «Рими на колесах» буде оголошено 07 травня 2019 року під час проведення Молодіжної науково-практичної конференції «Безпека на дорозі» у Донецькому юридичному інституті МВС України (Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92 а).

Науково-дослідна лабораторія

з проблемних питань правоохоронної діяльності

Real time web analytics, Heat map tracking