Цьогоріч Донецький юридичний інститут МВС України як навчальний заклад відзначає 58 річницю на освітніх теренах нашої держави. За роки свого існування завдяки постійному розвитку, впровадженню новітніх технологій підготовки правоохоронців та юристів, розвитку міжнародного співробітництва, науковим, спортивним, культурним досягненням навчальний заклад став справжнім брендом високоякісної освіти. За цей час пройдено непростий, але надзвичайно діяльний і результативний шлях. Шлях, який додав до літопису інституту яскраві, насичені сторінки, продовживши його славну історію від школи міліції до вищого юридичного навчального закладу.

Представники кафедри юридичних дисциплін факультету №2 Буга Г.С. та Буга В.В., організували та провели серед учнів Маріупольського навчально-виховного комплексу «Гімназія-школа» №1 Маріупольської міської ради Донецької області, Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІI ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області, Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 імені героя України Бойка В.С. Маріупольської міської ради Донецької області», Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Маріупольської міської ради Донецької області, Маріупольського навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа № 14» Маріупольської міської ради Донецької області», Маріупольської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №24 Маріупольської міської ради Донецької області, Маріупольського навчально-виховного комплексу «Колегіум – школа» № 28 Маріупольської міської ради  Донецької області» лекцію про історію становлення Донецького юридичного інституту МВС України та розповіли випускникам про умови вступу до Донецького юридичного інституту МВС України.

Під час лекції, школярам докладно висвітлено історію інституту як навчального закладу, яка починається з далекого 1961 року, з часів функціонування Сталінської – Донецької спеціальної середньої школи міліції. 8 лютого 1993 року (що є датою народження вищого навчального закладу) на базі Донецького відділення заочного навчання Української академії внутрішніх справ та Донецького училища міліції було створено Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті, який у 2004 році отримав сучасну назву – Донецький юридичний інститут МВС України. З вересня 2005 до вересня 2007 навчальний заклад будо іменовано як Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 № 727-р «Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ» Донецький юридичний інститут виділено зі складу Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Наказом МВС України від 28.07.2011 № 490 «Про реорганізацію вищих навчальних закладів МВС» навчальний заклад іменований Донецький юридичний інститут МВС України.

Під час зустрічі представники інституту розповіли майбутнім абітурієнтам про умови вступу до Донецького юридичного інституту у 2019 році, а саме науково-педагогічний склад звернув увагу на інформацію про сертифікати ЗНО, які будуть необхідні при вступі до ЗВО.

Представники інституту розповіли школярам, що на базі Донецького юридичного інституту, а саме на пр. Будівельників, 145 міста Маріуполь, проводиться підготовка абітурієнтів до складання ЗНО на курсах довузівської підготовки з української мови та літератури, історії України, які проходять у суботу та неділю.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 

Факультет №2

Real time web analytics, Heat map tracking