Шановний Олександре Марковичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваш високий інтелектуальний потенціал, державне мислення і багатий життєвий і практичний досвід дозволяють Вам оперативно і ефективно вирішувати широкий спектр завдань. Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові.

Ініціативність і цілеспрямованість, з якими Ви вирішуєте питання завжди увінчані успіхом, а талант організатора і мудрого порадника, мудрої, багатогранної, глибоко віруючої людини, завзятого генератора ідей, невтомного науковця викликають щиру повагу.

Ваш величезний життєвий та практичний досвід роботи в органах внутрішніх справ,  який Ви розпочали у далекому 1959 року працювали на слідчих, оперативних та керівних посадах, а згодом стали ініціатором створення і першим ректором Харківського національного університету внутрішніх справ, гідний глибокої пошани.

Властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості, зумовили Ваш твердий авторитет.  Нагороджені багатьма орденами та медалями різних країн. Відзначені різноманітними почесними званнями і преміями за миротворчу, наукову і політичну діяльність, а також працю в літературі і журналістиці. Ви Президент Кримінологічної асоціації України, Почесний доктор Академії поліції Республіки Латвії, Почесний доктор Вищої школи поліції Республіки Польщі, Почесний доктор Академії поліції «Штефан чел Маре» МВС Республіки Молдова, Почесний доктор Академії Управління МВС Російської Федерації, Почесний доктор Харківського національного університету внутрішніх справ. Народний депутат України I-гo (1990 р.), II-гo (1994 р.), III-гo (1998 р.) та IV-гo (2002 р.) скликань Верховної Ради України.

Визнаний «Людиною честі», є Лауреатом звання «Лицар честі», членом Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України. Указом Президента України у 2016 році нагороджені ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Головний редактор збірника наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» та член редколегії збірника наукових праць «Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ». Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

Особливо хочеться відзначити Ваші високі досягнення в царині юридичної науки у сфері кримінального права та кримінології, про що свідчить більше ніж 300 наукових, навчальних, публіцистичних та художніх творів. Брали безпосередню участь у розробці й прийнятті історичних актів незалежної України: Декларації про державний суверенітет України, Акта проголошення незалежності України, Конституції України, сотень законопроектів.

Притаманні Вам висока організованість і кваліфікованість, зразкова та успішна служба на стражі спокою і порядку українських громадян високо оцінена керівництвом, за що Вас не однократно нагороджено  багатьма орденами та медалями різних країн  в тому числі ордена Ярослава Мудрого, золотої медалі і почесної грамоти Верховної Ради України «За особливі заслуги перед українським народом», орденами Української Православної Церкви Святого Володимира та Димитрія Солунського. Відзначено різноманітними почесними званнями і преміями за миротворчу, наукову і політичну діяльність, а також працю в літературі і журналістиці.

Ми високо шануємо Вас за активну життєву позицію та багаторічне самовіддане служіння народу України.

Шановний Олександре Марковичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я,особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, у справах-мудрість та виваженість. Хай доля буде успішною для Вас, даруючи радість життя, удачу  і надійних друзів.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking