Шановний Анатолію Семеновичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого 60-річчя від Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

В цей святковий день нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, почуття відповідальності стали запорукою Ваших значних успіхів.

Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – високий інтелект, наполегливість, рідкісний талант підтримувати та вести за собою інших. Ваша енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи, відповідальність, дисциплінованість та почуття обов’язку  – є саме тими достойними рисами, які домінували під час служби в армії, та вплинули на подальший вибір професії. Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові. Пройшли довгий шлях служіння народу України, були віддані Присязі.

Своєю самовідданою і плідною працею Ви щоденно й натепер здійснюєте представництво і захист індивідуальних та колективних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади. Особливо хочеться відзначити Ваше співавторство у посібнику «Методичні рекомендації щодо забігання  та протидія корупції серед працівників органів внутрішніх  України» та методичного посібника «Соціальний діалог в органах внутрішніх справ. Теоретичні засади та окремі практичні аспекти ». За сумлінне виконання службових обов’язків та плідну громадську діяльність нагороджені 15 відзнаками МВС України та інших відомств, а також церковними нагородами. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановний Анатолію Семеновичу!

Від щирого серця бажаємо, натхнення, турботи ласки, любові та затишку у душі. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм і дарує душевні зустрічі. Від усієї душі прийміть наші найщиріші побажання! Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого!

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking