Real time web analytics, Heat map tracking

Шановний Володимире Миколайовичу!

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, почуття відповідальності стали запорукою Ваших значних успіхів.

Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та педагог проявляєте неабиякий професіоналізм у викладацькій діяльності.

Ви проявили себе талановитим наставником молоді, а будучи відповідальним, цілеспрямованим та кваліфікованим спеціалістом Ви завжди користувалися заслуженим авторитетом як серед курсантів, так і серед керівництва. Ви є майстром своєї справи, а значить прикладом для гарного наслідування. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановний Володимире Миколайовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров´я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Хай щастить Вам, за те що  присвятили своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних атлетів заради щасливого майбутнього.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й