Real time web analytics, Heat map tracking

Шановна Анастасіє Сергіївно!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви завжди випромінюєте оптимізм, незрівняну жіночність і витончену елегантність. Завжди усміхнена, весела, світла та добра!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами, як випускницею нашого навчального закладу.

Вже майже вісімнадцять років своє життя Ви поєднуєте з Донецьким юридичним інститутом МВС України, спочатку, продовжуючи родинну міліцейську династію, навчаючись у якості курсанта, а після закінчення достроково у 2008 році ад’юнктури інституту і, успішно захистивши дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, протягом багатьох років здійснюєте науково-педагогічну діяльність у рідному виші, в якому пройшли тернистий шлях від слідчого і наразі є досвідченим доцентом кафедри адміністративно-правових дисциплін.

Ваша активна життєва позиція, різнобічність наукових інтересів, прагнення до самовдосконалення та педагогічний талант варті щирого захоплення як серед колег, так і серед студентів Донецького юридичного інституту. Ваша креативність і ініціативність наповнюють яскравими фарбами студентське та курсантське життя.

У важкі для Alma Mater часи Ви залишились вірною Україні, відданою справі освітянської діяльності і прийняли для себе рішення продовжити працювати в Донецькому юридичному інституті МВС України у м. Кривому Розі, готуючи поліцейських та фахівців-юристів для нашої держави.

Шановна Анастасіє Сергіївно!

У цей по особливому святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, наснаги та терпіння! Хай будь-які негаразди не турбують Вас, а поряд - завжди панує любов і пошана рідних та близьких! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й