Від імені Вченої ради, науково-педагогічного складу, колективу, курсантів, студенті, слухачів, ад’юнктів та аспірантів Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто вітаємо Вас із призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області!

Таке призначення є визнанням досвіду та професіоналізму, вірності обов’язку, волі та наполегливості в досягненні поставленої мети, яку Ви досягли поєднанням практичної та наукової діяльності.

Ви пройшли довгий шлях служіння народу України, проявили відданість Присязі, а ввірені Вам посади проректора Національної академії внутрішніх справ та ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, а натепер начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області, підтверджують Ваш високий професіоналізм та здобутого багажу знань протягом професійної діяльності. Тому підтвердженням є й вчене звання професора та захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук та особливого визнання – присвоєння почесного звання заслуженого юриста України.

Впевнений, що нові випробування на ввіреній Вам посаді принесуть тільки гарні плоди діяльності, а нові здобутки поліції Харківщини та особисто Ваші стануть наглядним зразком для кожного поліцейського України на шляху його професійного становлення.

Бажаємо Вам, шановний Валерію Васильовичу, невичерпної енергії, наполегливості, натхнення, професійних успіхів, задоволення від результатів роботи, а підґрунтям плідної професійної діяльності нехай будуть міцне здоров`я, благополуччя, любов рідних та близьких.

За дорученням колективу вишу-переселенця

Донецького юридичного інституту МВС України

ректор, професор

Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking