Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

З 23 по 25 квітня цього року в місті Одесі  відбувся чемпіонат  України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2019» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України та чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 56 спортсмени серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України, серед яких вперше в історії виступили спортсмени збірної команди Національного антикорупційного бюро України, та 88 спортсменів серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади.

В урочистій церемонії відкриття спортивного заходу взяли участь: начальник відділу неолімпійських видів спорту ФСТ «Динамо» України Янко І.В., головний  судя змагань, судя міжнародної категорії Тростянський Г.М., керівники правоохоронних органів та інших спеціальних служб Одеської  області, інші почесні гості.

У змаганнях серед 11 команд вищих навчальних закладів взяла участь і команда Донецького юридичного інституту МВС України. .

Самбісти інституту, яких представляли спортсмени факультету № 1 та № 2, виступали у наступному складі:

Вагова категорія до 57кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції Дещенко Валентин

вагова категорія до 62 кг – курсант 3-го курсу рядовий поліції Святослав Гончаров

вагова категорія до 68 кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції Добрий Олександр

вагова категорія до 74 кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції Родзін Вадим

 вагова категорія до 82 кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції Уніченко Євген

вагова категорія до 90 кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції Москаленко Артем.

вагова категорія до 100 кг – курсант 1-го курсу рядовий поліції поліції Лебединський Владислав.

вагова категорія понад 100 кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції поліції Карагодін Микита.

Тренерский штаб нашої команди представляли досвідчені тренери та самбісти майстри спорту України викладач кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки факультету № 1 Володимир Миколайович Білобров та викладач кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки Дмитро Іванович Лунгу.

За результатами змагань чемпіонами у своїй ваговій категорії, продемонструвавши блискучу техніку та волю до перемоги, стали наші лідери Лебединський Владислав та Гончаров Святослав , призери в  своїх вагових категоріях Денщенко Валентин та Уніченко Євген.

Для інших наших спортсменів, які за плечами мають лише кілька місяців тренувань, ці змагання стали серйозним випробування, адже всі вони лише нещодавно розпочали свої заняття з боротьби самбо та вже мають певні успіхи та особисті рекорди. Серед результатів наших дебютантів хотілося б відмітити досить високе п’яте  місце нашого «тяжа» Карагодіна Микиту .

В командній першості наша команда посіла почесне четверте місце, лишивши позаду дуже сильні команди Національної академії Державної прикордонної служби , Національної академії внутрішніх справ  та Харківського національного університету внутрішніх справ.

Всі інші наші спортсмени лише розпочали виступи на змаганнях такого рівня, але гідно боролися з досвідченими самбістамиінших вишів, які мають за своїми плечима не один рік занять боротьбою, що говорить про їх бажання в подальшому працювати над самовдосконаленням і підвищувати свою спортивну майстерність, але для цього потрібна кропітка праця та повна самовіддача на тренуваннях.  Нажаль наш рідний виш наразі переживає нелегкі часи, але вважаю, що за постійної підтримки керівництва інституту поступово будуть створені всі належні умови для ведення ефективного тренувального процесу і збірна команда Донецького юридичного інституту з боротьби самбо поверне собі минулу велич та радуватиме колектив вишу-переселенця новими блискавичними перемогами, - коментує виступ наших самбістів, тренер збірної команди інституту,майстер спорту України з боротьби самбо,старший викладач кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки факультету № 1 Білобров В.М.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з боротьби самбо, тренери та спортсмени щиро дякують ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу за допомогу та підтримку наших самбістів під час підготовки та відрядження на змагання, а також обіцяють напружено тренуватися, прогресувати та докладати максимум зусиль для того, щоб гідно представляти навчальний заклад на спортивних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07

Кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки