Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Євгене Володимировичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з 30-річним Ювілеєм від Дня народження!

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. З 2006 року розпочали свою спортивну кар’єру гирьовика та вперше виконали другий розряд з цього виду спорту. Згодом виконали спортивне звання – «Майстер спорту України» на Кубку України під керівництвом тренера вищої категорії О.Б. Миронова. З 2014 року продовжили  службу в Донецькому юридичному інституті МВС України, де  вдосконалюєте свою спортивну майстерність під керівництвом Леоніда Федоровича Гаражі, який допомагає Вам досягнути найвищих спортивних досягнень. Для кожного з нас Ви є прикладом професіоналізму та відданості своїй улюбленій справі.

Ваші успіхи та надбання - приклад для наступних поколінь! Ви упевнено здобули перемогу на відкритій першості Харківської області, випередивши багатьох сильних суперників у напруженій конкурентній боротьбі. Згодом на чемпіонаті України Союзу з гирьового  спорту, продемонструвавши свої найкращі бійцівські якості: силову витривалість та справжній дух чемпіона, вибороли золоту медаль та право представляти збірну команду України на чемпіонаті світу, по праву зайнявши перший рядок у списку збірної команди. Довели свій високий клас на змаганнях у Харкові, де проходив Міжнародний турнір пам’яті І.М. Кожедуба та фінал кубку федерації гирьового спорту України, де Ви здобули срібло кубку та стали бронзовим призером турніру.

За час роботи в Донецькому юридичному інституті Ви зарекомендували себе як позитивний, ініціативний та дисциплінований співробітник і доброзичливий колега, який сумлінно виконує свої трудові обов’язки. Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів нашого навчального закладу.

Висловлюємо Вам вдячність за багаторічну успішну діяльність в галузі фізичної культури і спорту.

Шановний Євгене Володимировичу!

Зичимо міцного здоров’я і спортивного довголіття. Бажаємо ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів.  Спортивні здобутки хай поповняють шафи золотом, а здоров’я примножується з кожним роком. Великого Вам щастя, успіхів на спортивній ниві і благополуччя!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й