Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Іване Петровичу!

Прийміть сердечні вітання від усього колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Вашого Дня народження!

Ви – високопрофесійний керівник, який керується у своїй роботі такими цінними якостями як відповідальність, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети. Ваш професіоналізм і організованість, спрямовані на успішний розвиток і розбудову навчального закладу, забезпечують Одеському державному університету внутрішніх справ високий рейтинг на теренах освіти і науки України. Ваш талант організатора і мудрого порадника викликають глибоку повагу у співробітників, студентів, слухачів, курсантів, випускників та ветеранів, очолюваного Вами навчального закладу.

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, служіння Українському народу та його державі.

Особливої уваги заслуговує Ваш неабиякий досвід практичної діяльності, яку Ви розпочали з молодшого інспектора-кінолога, а після закінчення з відзнакою Кишинівської ССШМ МВС СРСР продовжили на посаді оперуповноваженого, стало початком блискучої кар’єри. Широка географія очолюваних Вами підрозділів системи МВС у містах Алупці та Євпаторії (АР Крим), містах Нікополі та Дніпродзержинську (Дніпропетровська область), керівні посади в УМВС України в Івано-Франківській, Полтавській, Чернігівській, Одеській областях та ГУ Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, забезпечили Вам поважне та авторитетне ставлення серед підлеглих та колег.

Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів.  А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Ваша жага до знань, постійне бажання самовдосконалюватися та підвищувати свій професійний рівень підготовки спонукало Вас до отримання вищої освіти у Національній академії внутрішніх справ України, а згодом – у Європейській академії ФБР США в м. Будапешті Угорської Республіки, яку закінчуєте з відзнакою, а також постійні наукові пошуки та дослідження, стають міцним підґрунтям для подальшої наукової діяльності, вінцем чого є успішний захист кандидатської дисертації та присвоєння вченого ступання доктора юридичних наук за спеціальністю адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Шановний Іване Петровичу!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Ваш шлях буде наповненим новими досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю,чуйність,уміння творити добро.

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й