Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна Ірино Іванівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження!

Ви є гідним випускником нашого навчального закладу, в стінах якого завжди раді зустріти Вас. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем. Отримавши диплом магістра у виші-переселенці, Ви залишаєтесь працювати в його стінах. Це перші, але впевненні кроки у щасливе майбутнє на науковому поприщі.

Гарна собою, жіночна красою, струнка, горда. Упевненні, що вподальшому саме цей особистісний та інтелектуальний потенціал сприятиме утвердженню засад законності, справедливості у суспільстві та державі, а також професійних досягнень.

Ваш чудовий пазл професійного життя, складається з наполегливості, відвертості, в кожному кроці руху вперед. Насолоджуйтесь кожною хвилиною Вашого творчого життя і вперед з усмішкою!

Шановна Ірино Іванівно!

У цей по-особливому святковий для Вас День запаморочливого кар'єрного зростання, творчого натхнення, неймовірної радості, приголомшливого успіху, щоб у Вашому житті був лише позитив, а поруч були вірні друзі! Удачі в пізнанні нових ідей, саморозвитку і прагнення тільки до найкращого! Неосяжного величезного щоденного якісного жіночого щастя! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й