Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

В травні 2019 року   за ініціативи завідувача кафедрою господарсько-правових дисциплін Кадали В.В. було проведено профорієнтаційні зустрічі з представниками Сільських рад Криворізького району. Предметом профорієнтаційних зустрічей стало обговорення питань отримання освіти в Донецькому юридичному інституті МВС України та налагодження співпраці в майбутньому з їх громадами щодо залучення учнівської молоді до отримання освіти бакалаврського рівня за напрямками Право, Правоохоронна діяльність, Економіка та Публічне управління та адміністрування.

Учасниками  профорієнтаційних зустрічей стали голови Сільських рад та їх представники (Богдашов Микола Михайлов голова Вільненської сільської ради, Обійдихата Анатолій Миколайович  голова Чкаловської сільської ради та Ареф’єв Віктор Якович голова Лозуватської сільської ради), доценти кафедри господарсько-правових дисциплін ( к.н.держ.упр. доцент Хайлова Т.В., к.е.н., доцент Гузенко О.П), учнівська спільнота Комунального навчального закладу "Червоношахтарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Криворізької районної ради Дніпропетровської області (Директор:         Волошина Юлія Миколаївна, Куратор ЗЗСО:         Юлія Миколаївна, Криворізький район, с. Вільне, вул. Меліоративна, 2а).

В основу профорієнтаційних зустрічей було покладено, в першу чергу,  розширення інформаційного простору з питань популяризації навчання в  Донецькому юридичному інституті МВС України та доведення до відома потенційних претендентів на вищу освіту в 2019 році особливостей освоєння правових, економічних та управлінських напрямків їх  розвитку в майбутньому. Завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін Кадала В.В. звернувся до голів та членів сільських рад з питаннями доцільності отримання магістерської освіти в Донецькому юридичному інституті МВС України, звернув увагу на особливості навчання на заочному відділенні та окреслив можливі шляхи профорієнтаційної співпраці в майбутньому.

В свою чергу к.н.держ.упр. доцент Хайлова Т.В довела до відома учасників зустрічі правила отримання бакалаврської та магістерської освіти на основі освітнього ступеня бакалавра, надала деталізовану інформацію про вступні випробування у 2019 році, звернула увагу на можливість отримання освіти бакалаврського рівня на базі другої вищої освіти на заочному відділенні та розкрила основні моменти змін, які відбулися в сфері документообігу та оплати навчання в інституті.

До розмови залучилася також к.е.н., доцент Гузенко О.П., котра довела до відома учасників зустрічі інформацію про можливість навчання в аспірантурі Донецького юридичного інституту МВС України за такими спеціальностями як: теорія та історія держави і права; історія політичних та правових учень; господарське право, господарсько-процесуальне право тощо. Крім того звернула увагу на те, що представники громад мають змогу підвищити свій кваліфікаційний рівень на рівні аспірантури (ад’юнктури)  за такими напрямками як трудове, адміністративне, фінансове, інформаційне та кримінальне право.

Голова Вільненської сільської ради Богдашов Микола Михайлович запросив відвідати учнівський колектив старших класів Комунального навчального закладу "Червоношахтарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Криворізької районної ради Дніпропетровської області. На зустрічі з учнями виступили Кадала В.В., Хайлова Т.В. та Гузенко О.П., котрі надали повний інформаційний блок щодо правил отримання освіти в інституті, можливості вибору правового, економічного та управлінського напрямку освіти та звернули увагу на можливість мешкання в гуртожитку для представників сільської місцевості. Взагалі захід відбувся за участі 26 осіб учнівської спільноти та представників педагогічного колективу.

Варто зазначити профорієнтаційні зустрічі з головами сільських рад Криворізького району та їх представниками відбулася в доброзичливій, дружній атмосфері, кожна із сторін учасників мала змогу висловити власну позицію, задати питання та отримати відповіді уточнення щодо престижності та доцільності отримання вищої освіти в Донецькому юридичному інституті МВС України. Приємною новиною для представників інституту стала інформація про те, що сільські ради  виступають адміністративними центрами та охоплюють об’єднані громади декількох сіл, а саме: Ві́льненська сільська рада з адміністративним центром село Вільне, якому підпорядковані населені пункти: с. Вільне та  с. Надія; Чкаловська сільська рада з адміністративним центром село  Чкаловка до якого належать  наступні населені пункти: с.Чкаловка, с.Радіоновка, с.Інгулець, с.Дружба та Лозуватська сільська рада з адміністративним центром село Лозуватка. Територія адміністративно-територіальної одиниці складається із сіл: Лозуватка, Мар’янівка, Новоганнівка, Базарово, Раєво-Олександрівка.

Отримання зазначеної інформації надає можливість у майбутньому розширити межі профорієнтаційної роботи серед населення сільської місцевості Криворізького району Дніпропетровської області.

Наприкінці профорієнтаційних зустрічей завідувач кафедрою господарсько – правових дисциплін Кадала В.В. подякував всім учасникам, обговорив питання з головами Вільненської, Чкаловської та Лозуватської сільських рад щодо майбутньої співпраці в контексті профорієнтаційної роботи, роздав агітаційні матеріали та запросив учасників заходу відвідати Донецький юридичний інститут МВС України з метою безпосереднього спілкування з представниками колективу з питань отримання майбутньої освіти та ознайомлення з матеріально-технічною базою закладу. В цілому мета профорієнтаційних зустрічей з головами Сільських рад  Криворізького району досягнута досягнута. В заході взяли участь 17 осіб. На згадку про проведені профорієнтаційні зустрічі було зроблено ряд фотознімків.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08

Доцент кафедри  господарсько – правових дисциплін,

Гузенко Олена