Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

7 травня курсанти 2-го курсу факультету № 2 Дмитро Алмазов, Володимир Ашла та Катерина Ібрагімова провели в селищі Сартана профорієнтаційний захід в Маріупольському професійному аграрному ліцеї.

Початок заходу відзначився зустріччю з директором МПАЛ Геннадієм Івановичем Богадицею, який сприяв представникам ДЮІ якісно провести профорієнтаційний захід. Під час зустрічі з учнями МПАЛ, курсанти зазначили умови вступу та напрями навчання в Донецькому юридичному інституті. Особливу увагу було приділено діяльності в інституті освітнього центру «Донбас-Україна», адже МПАЛ знаходиться в прифронтовому селищі Сартана на території проведення операції об’єднаних сил, де неможливо повноцінно забезпечити якісне виконання стандартів освіти України та стабільний освітній процес. Саме тому для забезпечення можливості вступу до Донецького юридичного інституту учнів, які здобувають загальну освіту на території прилеглій до лінії розмежування учням аграрного ліцею були роз’яснені особливості вступу через освітній центр «Донбас-Україна».

Оскільки, обрання професії є одним з головних виборів, який здійснює молода людина то курсантами факультету №2 були визначені пріоритети саме отримання вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. Усі учні були задоволенні проведенням заходу, а курсанти в свою чергу подякували учням за щільну дискусію.

  • 1
  • 2
  • 1
  • 2

Факультет № 2