Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна Марино Вікторівно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності. Ваша діяльність сповнена творчою енергією, яка важлива задля невпинного  руху вишу вперед.

У важкі для навчального закладу часи Ви залишились вірною Присязі і продовжуєте успішно та плідно працювати на благо народу України у рідному виші за новим його місцем розташування, де на сьогодні обіймаєте посаду завідувачого відділенням документального забезпечення відділу режимно-секретного та документального забезпечення. Ваша висока професійність, цілеспрямованість, відповідальність та відкритість стають запорукою злагодженої роботи очолюваного відділення.

Ваша енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах – є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Лишайтеся завжди такою жіночною, доброзичливою та завжди усміхненою, що завжди випромінює незрівнянну витончену елегантність та життєрадісність.

Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів вишу-переселенця.

Шановна Марино Вікторівно!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сили духу, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків. Бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку.

З повагою
за дорученням колективу
ректор
Донецького юридичного інституту МВС України,
професор
Віктор Миколайович Бесчастний