Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Сергію Олександровичу!

Прийміть сердечні вітання від усього колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Вашого 45-річного Ювілею від Дня народження!

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Своєю самовідданою і плідною працею Ви щоденно формуєте якісний імідж вашого університету, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки краю, держави. Ваша життєва мудрість, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги серед університетської спільноти.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Службу в органах внутрішніх справ розпочали у 1993 році. Після закінчення університету працювали на посаді дільничного інспектора міліції МВМ № 1 Дзержинського РВ ХМУ УМВС України в Харківській області. З серпня 2011 по вересень 2015 року перебували на посаді першого проректора ОДУВС. У 2015 році призначені завідувачем сектору Інституту Законодавства Верховної Ради України, а з квітня 2016 року – головним науковим співробітником Інституту Законодавства Верховної Ради України.  Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Ваша принциповість, професійний досвід, почуття відповідальності, вірність обраній справі, добропорядність, працелюбність, чудові організаторські здібності забезпечили значних успіхів на посаді проректора Одеського державного університету внутрішніх справ.

Ви - справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Ваш професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу серед колег, студентів та курсантів.

Шановний Сергію Олександровичу!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Ваш шлях буде наповненим новими досягненнями,а людська шана буде подякою Вам за плідну працю,чуйність,уміння творити добро.

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й