Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

14 травня 2019 року за ініціативи кандидата економічних наук, доцента кафедри господарсько-правових дисциплін Гузенко О.П. та кандидата юридичних наук, доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Павліченко Є. В. було здійснено захід на тему «Профорієнтаційний діалог як інформаційний носій новацій в освітянській роботі колективу Донецького юридичного інституту МВС України». Ключовою метою профорієнтаційної роботи стало довести до відома учасників заходу новації, які завдяки професіоналізму професорсько-викладацького колективу Донецького юридичного інституту МВС України відбулися в структурі напрямків підготовки майбутніх фахівців права, правоохоронної діяльності, публічного управління та адміністрування,  економіки зі спеціалізації економічна безпека суб’єктів господарювання у 2019 році.

На першому етапі відбувся профорієнтаційний діалог з представниками відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Металургійної районної у місті ради, а саме : завідувачем відділу у справах сім’ї та молоді Малаховою Оленою Михайлівною та головними спеціалістами відділу Губарєвою Валентиною Сергіївною та Копкіною Наталією Василівною. На зустрічі було піднято питання престижності отримання другої вищої освіти та освіти магістерського рівня саме в стінах Донецького юридичного інституту МВС України, який має значний досвід роботи надання освітянських послуг, постійно розширює їх структуру та відзначається серед інститутів та університетів України доволі помірною оплатою за навчання. В цілому діалог відбувся в дружній атмосфері , представники відділу у справах сім’ї та молоді отримали агітаційні матеріали та домовилися про підтримання постійних зв’язків з питань сприяння та схилення до навчання молоді металургійного району міста.

Наступними учасниками профорієнтаційного діалогу  стала адміністрація Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, а саме: директором Данилюк Вікторією Петрівною, заступниками директора з навчально-виховної роботи Станкевич Іриною Миколаївною та Скляр Ольгою Валентинівною, а також заступником директора  з виховної роботи Батуріною Тетяною Вікторівною. Ключовою тезою зустрічі стало обговорення питання престижності навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України, доведення до учнів старших класів інформації про напрямки підготовки бакалаврів на основі повної загальної середньої освіти із деталізації правил вступу у 2019 році. Приємне враження справила доповідь  заступника директора Скляр Ольги Валентинівні з приводу змістовності проведення профорієнтаційної роботи педагогічним колективом школи, яка охоплює наступні компоненти: професійна інформація, професійна діагностика, професійна консультація, професійний відбір, професійна адаптація. В ході профорієнтаційного діалогу директор Данилюк Вікторія Петрівна звернула увагу на те, що 15.05.2019 року в школі відбудуться  батьківські збори разом із учнями старших класів. Представники адміністрації загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26  отримали рекламні агітки та інформаційний ресурс Донецького юридичного інститут МВС України  «АБІТУРІЄНТ – 2019». В кінці зустрічі домовилися про тісну співпрацю в майбутньому та зробили фото на згадку.

Продовжено профорієнтаційного діалогу відбулося з суддею Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Літвіненко Наталією Аркадіївною (50074, проспект Миру, 24, місто Кривий Ріг, Дніпропетровська область) та  приватним нотаріусом Січкар Богданою Валерієвною (свідоцтво № 8262, м. Кривий Ріг, вул. Героїв – підпільників, 1 тел .: (0564) 74-39-19). Було піднято питання про підвищення рівня освіти шляхом вступу до аспірантури Донецького Юридичного інституту МВС України, яка надає доволі широкий перелік напрямків навчання. При цьому ще одним учасником профорієнтаційного діалогу стала секретар судового засідання Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Севанян Мілана Борисівна, котра виявила бажання навчатися в аспірантурі Донецького Юридичного інституту МВС України.

В цілому мета профорієнтаційного заходу досягнута. Всі учасники профорієнтаційного діалогу мали змогу обміну власними позиціями та дійшли згоди про доцільність співпраці в майбутньому.

Інформація підготовлена для розміщення на сайті ДЮІ МВС України.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06

Інформацію підготували:

Доцент кафедри  господарсько – правових

дисциплін, Гузенко Олена

Доцент кафедри державно – правових дисциплін

та міжнародного права, Павліченко Євгенія